#

PORTFOLIO

strony internetowe lublin realizacje

Wraz z naszymi klientami stworzyliśmy wiele projektów. W naszym portfolio znajdziecie realizacje ze stron internetowych, sklepów www oraz pozycjonowania. Stale rozwijamy nasze portfolio i docelowo zamierzamy tutaj umieścić wiele naszych realizacji.

MC aesthetics

MC aesthetics to gabinet kosmetologii estetycznej w Puławach. Gabinet specjalizuje się w zabiegach dla kobiet. Dla gabinetu wykonaliśmy stronę internetową i pozycjonowanie.

Fenomen

Fenomen to biuro architektoniczne w Lublinie. Głównym architektem jest Anna Mazur, która została finalistką pierwszej edycji programu telewizyjnego „Design Dream” emitowanego przez telewizję Polsat. Strona www tego biura pokazuje, że warto łamać schematy i iść z duchem czasu, gdyż jest ona zupełnie inna, niż strony konkurencji.

Chudnij z pasją

Dla Chudnij z pasją zrealizowaliśmy stronę internetową. Strona internetowa oferuje usługi trenera personalnego Pawła Kowalskiego, czyli najmłodszego IFBB PRO w Polsce, Absolutnego mistrza Polski w kulturystyce w 2021 roku, Medalisty mistrzostw Europy oraz Medalisty Arnold Classic. 

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i szybka realizacja zlecenia. Serdecznie polecam.
 

Imperium cars club

Realizacja strony internetowej dla wypożyczalni samochodów luksusowych.

DTGW Inwest

DTGW Inwest to deweloper budujący osiedla mieszkaniowe na terenie Mazowsza. 

Jako laik i osoba nie mająca do czynienia tworzeniem strony, zostałam fachowo poinformowana o rzeczach , które są wymagane. Pan Jakub człowiek z wielkim potencjałem a zarazem cierpliwością. Podejście do klienta bardzo profesjonalne, a zarazem z poświęceniem swojej wiedzy jak i czasu na dopracowanie strony w najmniejszym detalu. Podczas pracy uzyskałam odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Dzięki temu współpraca przebiegła pomyślę. I myślę , że jeżeli będzie konieczności skorzystania z usług tworzenia strony ponownie wybiorę tą firmę.

Perfect Vision

Optyk Perfect Vision ma swoje salony w Zambrowie oraz Hrubieszowie. Dla salonu optycznego wykonaliśmy stronę internetową oraz pozycjonowanie strony internetowej. 

Optyk Mama i Ja

Salon optyczny Mama i Ja jest zlokalizowany w Zamościu. Jest to nowoczesny salon optyczny, który kładzie duży nacisk na kondycje wzroku u najmłodszych. Współpracujemy z salonem od samego początku powstania. Stworzyliśmy stronę www oraz wypozycjonowaliśmy w wyszukiwarce Google.

Domin fronty

Firma Domin Fronty jest liderem frontów meblowych w Zamościu oraz okolicach. Dla firmy zrealizowaliśmy stronę internetową.

EKO MAJSTER

Ekomajster to firma z branży fotowoltaicznej działająca na terenie województwa mazowieckiego. Firma zajmuje się fotowoltaiką oraz pompami ciepła.

K-k Optyk

K-k Optyk to kolejna realizacja dla branży optycznej. Dla salonu w Chełmie zrealizowaliśmy stronę internetową.

GoProo

Aktywnie na roztoczu to przykład strony typu „One-Page”. Go Proo to spływy kajakowe, wypożyczalnia rowerów oraz noclegi w Hutkach.

Społeczna Fobia

Program społeczna fobia to specjalny kurs dla osób, które muszą mierzyć się z fobiami społecznymi. Dla Społecznej fobii stworzyliśmy stronę www.

Drink Master

DrinkMaster to automatyczny barman firmy Barmix na wesela, osiemnastki oraz inne uroczystości. Dla firmy zrealizowaliśmy szereg kampanii marketingowych, prowadzimy social media, stworzyliśmy stronę www oraz ją wypozycjonowaliśmy.

Polecamy firmę flev. Nasz produkt był zupełnie nowością na rynku weselnym, dlatego bardzo ważne było odpowiednie podejście do tego zadania. W 100% polecamy.

Bardzo polecam flev. Zależało nam na bardzo szybciej realizacji. Współpraca przebiegła perfekcyjnie. Strona interentowa powstawała w niecały tydzień. 

Audytly

Audytly to nowoczesne rozwiązania RODO dla stron internetowych oraz sklepów www. Dla Firmy stworzyliśmy stronę internetową.

Bad to wear

Bad to wear to sklep internetowy z branży odzieżowej. Dla sklepu zrealizowaliśmy sklep online wraz z potrzebnymi regulaminami i obsługą płatności.

Sklep został wykonany na najwyższym poziomie. Wiele rzeczy było dla nas nie jasnych. Na szczęście trafiliśmy na firmę z odpowiednią wiedzą i zaangażowaniem. 

Dziękuję za współpracę. Świetny kontakt w każdej chwili. Polecam. 

Flui

Jedna z wielu stron ślubnych, które zrealizowaliśmy dla Flui. Flui to nowoczesna firma z branży weselnej z nowoczesnymi stronami ślubnymi oraz zaproszeniami online.

MW Global

Mw Global to europejska firma z branży budowlanej, która działa w kilku krajach Europy. Dla firmy przygotowaliśmy stronę www.

Pomoc drogowa

Promoc drogowa Puławy 24 to strona internetowa dla całodobowej pomocy drogowej. 

Zielona fantazja

Strona internetowa dla firmy działającej w branży eventowej. Zielona fantazja specjalizuje się w animacjach dla dzieci!

Super kontakt z wykonawcą, strona wykonana wg początkowych założeń, a nawet efekt przekroczył oczekiwania. Polecam tę firmę dla wszystkich którzy chcą dobrej konkretnej miłej i efektywnej współpracy.
 

Masz pytanie?
Odpisujemy codziennie do godziny 22:00
Niecała 12/85 20-080 Lublin

Szybko odpiszemy!